Strani nogometšpanjolska

Nedjelja u znaku remija u Primeri, jedino je Betis slavio: poništen zgoditak Budimiru, Okazaki zabio spektakularan gol

6. prosinca 2020. - 23:44

Iako je zadnjih pola sata imao igrača više Real Sociedad je u gostima kod Alavesa odigrao 0-0, te je ostao na drugom mjestu s bodom manje od Atletico Madrida i dvije utakmice više.

Bio je to četvrti remi u nizu Real Sociedada, koji je u četvrtak u EL protiv Rijeke odigrao 2-2, a prije toga 1-1 sa Villarrealom u domaćem prvenstvu, te 0-0 sa AZ Alkmaarom u EL.

Villarreal i Elche su također remizirali 0-0.

Nogometaši Osasune u nedjelju su na domaćem terenu izgubili od Betisa sa 0-2, a hrvatskom reprezentaivcu u dresu Osasune Anti Budimiru u 14. minuti nakon intervencije VAR-a poništen je gol zbog zaleđa. Budimir je još jednom zaprijetio golu protivnika, ali njegov pokušaj u 79. minuti bio je neprecizan. Osasuna je u zoni ispadanja, na 18. mjestu. Za Betis strijelci su bili Borja Iglesi...

25. travanj 2024 03:33