Strani nogometobranili naslov

Naš novinar na proslavi titule u Manchesteru: pogledajte kakva je bila atmosfera oko Cityjevog stadiona, uhvatili smo i ‘sukob‘ navijača

Piše Ivan Renić
22. svibnja 2022. - 22:21

Manchester City je osvojio Premiership! U dramatičnom zadnjem kolu još uvijek je trajala mrtva utrka s Liverpoolom. Legenda „Redsa” Steven Gerrard bio je na pragu neviđene senzacije. U 69. minuti poveli su 2:0 i samo se čekao pogodak na Anfieldu za veliki obrat.

Međutim, s tri gola u pet minuta momčad Pepa Guardiole preokrenula je susret. Erupciji oduševljenja oko stadiona Etihad u Manchesteru svjedočili smo i mi. U nekoliko videozapisa donosimo vam djelić atmosfere. Vatreno je bilo unutar stadiona. Domaći su nakon posljednjeg zvižduka uletjeli u teren, a uspjeli su srušiti i gol.

Zabilježili smo i „sukob” navijača. Službe sigurnosti brzo su intervenirale i razdvojile ih. Inače, domaći i gostujući navijači neometano su zajedno ulazili na tribine...

24. travanj 2024 13:52