Strani nogometkonferencijska liga

Napadač Brondbya Divković srušio Basel, Janković zabio iz kornera za pobjedu mostarskog Zrinskog protiv Tobola

5. kolovoza 2022. - 00:44

Nogometaši danskog Brondbya pobijedili su Basel sa 1-0 u prvom susretu 3. pretkola Konferencijske lige, a pogodak je postigao hrvatski nogometaš Marko Divković.

Mladi 23-godišnji napadač ušao je u igru u 69. minuta, a pet minuta kasnije je zabio za 1-0 pogodivši kroz noge golmanu Basela.

Za Brondby je cijeli susret odigrao Josip Radošević.

Zrinjski je u Mostaru pobijedio Tobol sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Niko Janković u 76. minuti.

Mladi veznjak zagrebačkog Dinama koji je na posudbi u Mostaru fantastično je pogodio iz kornera. Za momčad Sergeja Jakirevića branio je Josip Čondrić, Mario Tićinović i Marin Magdić su igrali cijeli susret, Mario Ćuže je igrao do 60. minute, a Janković do 87. dok su Karlo Kamenar i Frane Maglica ušli u igru u 60. minuti. Nikola Mandić je zaigrao...

18. travanj 2024 14:40