Strani nogometneće pa neće

Mrvice za Rebića, Milan u posljednjim trenucima utakmice prokockao pobjedu i produbio krizu

21. listopada 2019. - 10:45

U susretu osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pod vodstvom novog trenera Stefana Piolija odigrao tek 2-2 protiv Leccea.

Domaćin je dva puta vodio, no Lecce se hrabro borio i na koncu izvukao bod.

Golove za Milan zabili su Hakan Calhanoglu (20) i Krzysztof Piatek (81), a za goste Khouma Babacar (62) i Marco Calderoni (90+2). Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan posljednjih 10 minuta.

Milan je sjajno ušao u utakmicu i u prvih 15 minuta imao je tri sjajne prilike. Međutim, Rafael Leao dva puta i jednom Hakan Calhanoglu nisu bili precizni. Ipak, u 20. minuti Milan je okrunio svoju premoć pogotkom, a strijelac lijepog gola bio je Calhanoglu. Milan je do kraja poluvremena imao još nekoliko prilika, no nije uspio možda već u prvom poluvremenu r...

20. travanj 2024 00:51