Mourinho se vratio pobjedama, Jurić nahvalio Pjacu: Zaljubio sam se u njega čim sam došao

23. rujna 2021. - 23:20

U posljednjoj utakmici 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je kao domaćin svladala Udinese sa 1-0 (1-0).

Strijelac jedinog gola bio je Abraham (36).

Roma je s nova tri boda stigla na četvrto mjesto sa 12 bodova, jednim manje od Intera i Milana, a tri manje od vodećeg Napolija.

Ranije u četvrtak je hrvatski napadač Marko Pjaca bio strijelac za Torino drugu utakmicu zaredom, postigao je jedini pogodak svoje momčadi u 1-1 (0-0) domaćem remiju protiv Lazija. Kao i prije šest dana u susretu 4. kola protiv Sassuola, Pjaca je postigao prvi pogodak na utakmici i to nakon što ga je hrvatski stručnjak Ivan Jurić uveo u igru umjesto drugog hrvatskog igrača Josipa Brekala.

Ovoga puta Jurić je Pjacu na travnjak poslao u 74. minuti, a samo dvije minute potom 26-godišnji napadač je g...

23. travanj 2024 18:17