Strani nogometdobra utjeha

Morata je najveća pegula: VAR mu poništio tri zgoditka, Barcelona odnijela bodove iz Torina; Rashford zabio hat-trick RB Leipzigu

28. listopada 2020. - 23:15

U najzanimljivijem dvoboju 2. kolu Lige prvaka u Torinu su nogometaši Barcelone pobijedili Juventus s 2-0, te barem malo umanjili žal zbog poraza u El Classicu.

I Barcelona i Juventus su u Torinu izveli okrnjene sastave, a najviše je kod domaćina nedostajao zaraženi Cristiano Ronaldo. Katalonci su bolje započeli dvoboj, Griezmann je već u 3. minuti pogodio vratnicu, a u 14. minuti su i poveli nakon što je udarac Francuza Dembela s 20 metara zakačio igrača Juvea Chiesu i promijenio smjer, i neobranjivo ušao u mrežu. Potom je čak dvaput VAR poništio golove Moratte, a priliku utakmice je propustio Dembele u 35. minuti, kada je njegov udarac prema vratima zaustavio Bonucci. U drugom dijelu igrao se vrlo loš nogomet, za razliku od sjajnog prvog poluvremena. U 55. minuti Moratti je VAR z...

19. travanj 2024 05:59