Moglo je biti i uvjerljivije: PSG na gostovanju deklasirao Lille, Grbić će dugo pamtiti ovu utakmicu

6. veljače 2022. - 23:10

U derbiju 23. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju sa 5-1 deklasirao aktualnog prvaka Lille na čijim vratima je bio hrvatski reprezentativac Ivo Grbić.

Bio je to sudar aktualnog i gotovo sigurno novog francuskog prvaka, a gosti su na koncu slavili sa 5-1, premda je moglo biti i uvjerljivije.

Na vratima domaće momčadi branio je hrvatski reprezentativac Ivo Grbić, koji je loše reagirao kod prva dva gola Parižana.

PSG je stigao do prednosti u desetoj minuti nakon velike pogrške hrvatskog vratara. Nuno Mendes je ubacio s lijeve strane, Grbić je uhvatio loptu, no ispala mu je, što je iskoristio Danilo Pereira pogodivši u praznu mrežu za 1-0. Sven Bootman je izjednačio u 28. minuti, no radost domaćih navijača kratko je trajala.