Strani nogometliga prvaka

Modrić asistent u pobjedi Reala, golijada u srazu Liverpoola i Atletica, Messi zabio dva za pobjedu nad Leipzigom

Piše Ivan Renić
19. listopada 2021. - 22:57

Prvu večer trećeg kola Lige prvaka obilježio je pregršt golova, njih čak 35! Epitet derbija očekivano je ponio susret Atletico Madrida i Liverpoola, a s pet postignutih golova to je i opravdao. “Redsi” su u “vatrometu” slavili s 3:2, a junak je opet bio Mohamed Salah. Egipćanin se novim pogotkom upisao u povijesne knjige svog kluba kao jedini igrač koji je zabio na devet uzastopnih utakmica.

Momčad Jurgena Kloppa je već u 13. minuti imala dva gola prednosti i činilo se kako domaćinima prijeti nezapamćeni potop, no zahvaljujući Griezmannu koji je poentirao u 20. i 34. minuti, na odmor se otišlo s 2:2. Francuz je u nastavku poništio sve dobro što je napravio u prvom dijelu zaradivši crveni karton. Igra se od tog trenutka preselila pred vrata Jana Oblaka i bilo je pitanje ka...

17. travanj 2024 19:10