Milanski derbi pripao 'gostima': Marcelo Brozović odigrao odličnu utakmicu i postigao pogodak, Rebiću desetak minuta

22. rujna 2019. - 10:38

U jednom od najvećih derbija talijanskog nogometa, poznatijem kao "Derby della Madonnina", Inter je kao gost pobijedio gradskog suparnika Milan sa 2-0, a jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je postigao prvi pogodak na utakmici.

Brozović je dirigirao igrom "Nerazzurra",  a u 49. minuti i zabio za vodstvo gostiju.

Hrvatski veznjak je primio Sensijevu loptu na 16 metara i pucao, a lopta se odbila od Leaa i prevarila Donnarummu. Sudac Daniele Doveri je prvotno poništio pogodak zbog zaleđa, ali je nakon pregleda VAR-om priznao gol. Korak bliže pobjedi Inter je stigao u 78. minuti kada je Romelu Lukaku glavom zabio na asistenciju Nicole Barelle.žBrozović je sjajno odigrao cijeli susret za Inter, dok je Ante Rebić u dresu Milana dobio ...

19. travanj 2024 11:14