Strani nogometdaliću će biti drago

Milan se plasirao u četvrtfinale talijanskog kupa, Ante Rebić odigrao odličnu utakmicu

15. siječnja 2020. - 21:32
AC Milan's Croatian forward Ante Rebic (L) shoots past Spal's Serbian defender Nenad Tomovic during the Italian Cup (Coppa Italia) round of 16 football match AC Milan vs SPAL on January 15, 2020 at the San Siro stadium in Milan. (Photo by Miguel MEDINA/AFP)AFP

Nogometaši Milana izborili su plasman u četvrtfinale talijanskog Kupa nakon što su na San Siru pred 32.000 gledatelja pobijedili SPAL sa 3-0.

Milan je gotovo rutinski stigao do pobjede, a strijelci u bili Krzysztof Piatek (20), Samu Castillejo (44) i Theo Hernandez (66).

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić napokon je dobio priliku od prve minute i na terenu je proveo cijeli susret. Rebić je bio jedan od boljih igrača "Rossoneri" i istaknuo se s nekoliko sjajnih poteza. U dva navrata odlično je asistirao Piateku koji je uprskao obje prilike. U 55. minuti i Rebić je mogao zabiti gol, ali je njegov udarac obranio Etrit Beriša. Sjajnu priliku Rebić je imao i u 66. minuti, ali je albanski vratar ponovo odlično reagirao.

Milan će u četvrtfinalu igrati protiv Torina koji je prošlog...

25. travanj 2024 07:14