Milan pobijedio Romu i približio se vodećem Interu na bod zaostatka, Mourinhova momčad susret završila s dva igrača manje

6. siječnja 2022. - 21:23

U prvom od dva derbija 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Romu sa 3-1 približivši se vodećem Interu na bod zaostatka.

"Rossoneri" su stigli do pobjede premda nisu mogli računati na čak deset igrača zbog koronavirusa i afričkog Kupa nacija.

Domaćin je poveo već u osmoj minuti golom Oliviera Girouda iz kaznenog udarca. Jedanaesterac je skrivio Tammy Abraham igrajući rukom, a sudac Daniele Chiffi je pokazao na bijelu točku nakon pregleda video snimke.

Samo devet minuta kasnije domaćin je i drugi put zatresao mrežu Ruija Patricija i to nakon velike pogreške gostujuće obrane.

Ibanez je neoprezno vraćao loptu svom vrataru, Giroud je presjekao loptu, pucao po golu i pogodio vratnicu, no Junior Messias je odbijanac pospremio za 2-0, da bi Roma u ...

23. travanj 2024 13:53