Milan konačno slavio, Nikola Kalinić zabio

26. listopada 2017. - 00:55
kjjhgggg

Nogometaši Napolija, Juventusa, Rome, Lazija i Milana upisali su pobjede u susretima 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Napoli je na gostovanju pobijedio Genou Ivana Jurića 3-2 upisavši devetu pobjedu ove sezone. Domaćin je poveo u 4. minuti golom Adela Taarabta, međutim Napoli je okrenuo rezultat golovima Driesa Mertensa (14, 30, 62). Armando Izzo je u 76. minuti smanjio na 3-2, ali Genoa više nije imala snage i za treći gol. Marko Rog je za goste zaigrao od 71. minute, dok Petar Brlek nije nastupio za Genou.

Juventus je rutinski stigao do pobjede protiv SPAL-a 4-1 premda su gosti u jednom trenutku zaprijetili smanjivši na 2-1. Golove za Juve zabili su Filippo Bernardeschi (14), Paulo Dybala (22), Gonzalo Higuain (67) i Juan Cuadrado (70), dok je strijelac za goste bio Alb...

20. travanj 2024 10:48