Marseille i Bodo Glimt ostvarili minimalnu prednost, Barca remizirala u Njemačkoj, remi West Hama i Lyona

7. travnja 2022. - 23:04

U prvom susretu četvrtfinala Europske lige Eintracht je u Frankfurtu odigrao 1-1 protiv Barcelona, a identičnim rezultatom je zavšio i susret između West Hama i Lyona.

Braga je pobijedila Rangers sa 1-0, dok su u prvom susretu večerašnjeg programa RB Leipzig i Atalanta također odigrali 1-1. Uzvratni susreti su 14. travnja.

Eintracht je pružio odličan otpor favoriziranoj Barceloni, a u pojedinim dijelovima utakmice njemački sastav je bio i bolji.

Domaćin je već u 6. minuti imao sjajnu priliku. Bila je to brza kontra, Jesper Lindstrom je povukao te povratnom loptom uposlio Djibrila Sowa koji je iz sjajne situacije promašio gol.

U 19. minuti uzvratili su gosti, no Pierre-Emerick Aubameyang nije bio precizan. U 38. minuti srpski sudac Srđan Jovanović je dosudio kazneni udarac za Ei...

20. travanj 2024 05:20