Strani nogometprvi trofej

Manchester United u finalu Liga Kupa, prolaz su potvrdili laganom pobjedom nad Nottingham Forestom

1. veljače 2023. - 23:11

U finalu engleskog Liga kupa 26. veljače igrat će Manchester United i Newcastle. Manchester United je u srijedu s 2-0 na Old Traffordu porazio Nottingham Forest i potvrdio pobjedu od 3-0 u gostima u Nottinghamu.

Francuz Martial (73) i Brazilac Fred(75) bili su strijelci za slavni klub, kome se krajem veljače pruža prilika za prvi trofej sezone.

U utorak su nogometaši Newcastle Uniteda postali prvi finalisti ovosezonskog izdanja engleskog Liga kupa, a oni su i u uzvratnom dvoboju polufinala nadigrali Southampton, ovoga puta na svom terenu sa 2-1 (2-1) te tako potvrdili 1-0 pobjedu otprije tjedan dana iz Southamptona.Junak pobjede "svraka" bio je Sean Longstaff, koji je postigao oba gola za svoju momčad, prvoga u 5., a drugoga u 21. minuti. Do kraja susreta je Che Adams u 29. minuti us...

18. travanj 2024 22:40