Strani nogometpremiership

Manchester United slavo u derbiju protiv Tottenhama: ‘crveni vragovi‘ dominirali, goste spašavao izvrsni vratar Hugo Lloris

19. listopada 2022. - 23:37

U derbiju 12. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na Old Traffordu pobijedio Tottenham sa 2-0, a za goste je nastupio hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

United je slavio sa 2-0, a najbolji igrač utakmice bio je gostujući vratar Hugo Lloris što možda i najbolje oslikava stanje na travnjaku Old Trafforda.

Bio je to susret u kojem su "Crveni vragovi" apsolutno dominirali i pravo je čudo što nisu i uvjerljivije porazili Spurse. United je tijekom susreta uputio čak 28 udaraca, zabio je dva gola, još jedan mu je poništen zbog zaleđa, a domaći igrači su jednom pogodili i okvir gola.

United je poveo u drugoj minuti nastavka, pucao je Fred, lopta je pogodila nekoga i promijenila smjer, prevarivši Huga Llorisa. U 69. minuti francuskog vratara je svladao i Bru...

23. travanj 2024 01:19