Strani nogometeuropa liga

Manchester United preživio dramu u Kolnu i izborio polufinale: tek u produžetku iz kaznenog udarca slomili su otpor Kopenhagena

10. kolovoza 2020. - 23:55

Manchester United plasirao se u polufinale Europske lige nakon što je u utorak poslije produžetaka sa 1-0 svladao Kopenhagen u Koelnu.

Manchester je do pobjede došao iz kaznenog udarca koji je dosuđen u produžetku u 95. minuti nakon prekršaja Bjellanda, a precizan s bijele točke bio je Bruno Fernandes.

Manchester United je sporo ušao u utakmicu s dosta dodavanja. U devetoj minuti Rashford puca sa 30 metara prema golu, ali ništa od toga. Kopenhagen se pokazuje kao ozbiljan suparnik i vrši ozbiljan pritisak na terenu.

Obje momčadi imaju prilika, ali ništa nije ozbiljno. U 17. minuti Stage ima priliku za Kopenhagen, ali promašuje.

Manchester  ima priliku za pogodak, u 28. minuti Bruno Fernandes puca prema golu, no neprecizan je.

U 33. minuti Greenwood puca s ruba kaznenog prost...

18. travanj 2024 08:23