Manchester United na Old Traffordu pobijedio velikog suparnika i plasirao se u osminu finala

24. siječnja 2021. - 20:11

U najzanimljivijem susretu 16-ine finala engleskog FA kupa Manchester United je na Old Traffordu pobijedio velikog suparnika Liverpool sa 3-2.

Bio je to sjajan susret, a zanimljivo prije svega sedam dana njihov ligaški ogled na Anfieldu je završio bez golova.

ManU je ovom pobjedom produžio niz bez poraza u svim natjecanjima na pet susreta, dok su "Redsi" u zadnjih sedam nastupa slavili samo jednom.

Gosti su poveli u 18. minuti golom Mohameda Salaha nakon fantastične asistencije Roberta Firmina. No, deset minuta kasnije izjednačio je Mason Greenwood na asistenciju Marcusa Rashforda. U 48. minuti zamijenili su uloge. Greenwood je asistirao, a Rashford zabio za preokret. Samo 10 minuta kasnije Salah je vratio sve na početak. Pogodak odluke zabio je Bruno Fernandes u 78. minuti. Idući Unit...

20. travanj 2024 08:52