Strani nogometpremiership

Manchester United i Leicester ostali rame uz rame: u posljednja dva kola odlučivat će zajedno s Chelseom o mjestima u Ligi prvaka

16. srpnja 2020. - 23:40

Nogometaši Manchester Uniteda slavili su u 36. kolu Engleske lige kod Crystal Palacea s 2-0 i produžili nadu za plasman u Ligu prvaka.

Rashford (45+1) i Martial (78) donijeli su pobjedu Unitedu, koji je ostao peti, ali se bodovno poravnao s Leicesterom, dok mu Chelsea bježi samo bod, a dokraja su dva kola. U drugoj utakmici večeri Southampton i Brighton su odigrali 1-1. Maupay (17) je doveo  goste u vodstvo, a poravnao je Ings (66).

Odigravši 1-1 na gostovanju kod Evertona u 36. kolu engleskog prvenstva, nogometaši Aston Ville napravili su još jedan korak prema novom preseljenju među drugoligaše.

Aston Villa je u 72. minuti preko Konse povela i imala sva tri boda u rukama do 88. minute, kad je izjednačujući pogodak postigao Walcott.

U Leicesteru je domaćin svladao Sheffie...

19. travanj 2024 15:44