Strani nogometzaostali susret

Manchester United i Chelsea podijelili bodove: gosti su bili bolja momčad i vodili, a bod je ‘crvenim vragovima‘ spasio Cristiano Ronaldo

28. travnja 2022. - 23:02

U zaostaloj utakmici Engleske lige Manchester United i Chelsea su odigrali 1-1.

Na Old Traffordu je Chelsea bio puno bolja momčad i zasluženo su poveli u 60. minuti, kada je Reecea Jamesa Španjolac Marcos iz voleja pospremio u mrežu.  Međutim, samo dvije minute kasnije United se vratio pogotkom Cristiana Ronalda.

Chelsea je bio blizu pobjedi u 79. kada je James pogodio vratnicu. Mateo Kovačić je izvan sastava Chelseaja zbog ozljede.

Chelsea je na trećem mjestu sa 66 bodova, dok je United na šestom mjestu s 55, pet bodova zaostatka za četvrtoplasiranim Arsenalom koji je odigrao dvije utakmice više.

24. travanj 2024 08:03