Manchester City uvjerljivo slavio kod Watforda i skinuo Liverpoola s vodeće pozicije u Premiershipu

4. prosinca 2021. - 22:00

Nogometaši Manchester Cityja slavili su sa 3-1 na gostovanju kod Watforda u dvoboju 15. kola engleske Premier lige, čime su branitelji naslova prestigli sve konkurente i zauzeli čelno mjesto na ljestvici.

Momčadi Pepa Guardiole vodstvo je već u 4. minuti donio Raheem Sterling. Bernardo Silva je u 31. minuti postigao svoj peti pogodak u posljednjih osam prvenstvenih utakmica te udvostručio prednost gostiju, a isti je igrač pogodio i u 63. minuti za 3-0. Poraz Watforda ublažio je Cucho u 74. minuti.

Manchester City je 11. pobjedom u ovom prvenstvu došao do 35 bodova i za jedan bod prestigao drugoplasirani Liverpool. Do danas vodeći Chelsea je nakon poraza kod Westa Hama (2-3) pao na treće mjesto sa 33 boda.

Liverpool je na gostovanju kod Wolverhamptona došao do minimalne pobjede (...

19. travanj 2024 02:17