Strani nogometpremier league

Manchester City ostvario 13. uzastopnu pobjedu, slavili su na gostovanju kod Arsenala

21. veljače 2021. - 19:47

Nogometaši Manchester Cityja ostvarili su 13. uzastopnu pobjedu u Premier ligi svladavši kao gosti u susretu 25. kola Arsenal sa 1-0 (1-0). Jedini pogodak na utakmici postigao je Sterling već u 2. minuti kada je glavom proslijedio ubačaj Mahreza iza leđa Lena.

Vodeći City sada ima 59 bodova, 10 više od drugog Leicester Cityja koji je ranije u nedjelju kao gost svladao Aston Villu sa 2-1 (2-0), a 13 više od trećeg Manchester Uniteda koji će od 20 sati ugostiti Newcastle United.

Ardenal je ostao 10. sa 34 boda.

Leicester City je ključnu su prednost u Birminghamu ostvario sredinom prvog poluvremena kada je golovima Maddisona u 19. i Barnesa u 23. minuti poveo sa 2-0. Prvo je Maddison na asistenciju Barnesa pogodio preciznim udarcem sa 20-ak metara, da bi zatim Barnes pospremio odbi...

19. travanj 2024 16:25