Strani nogometpremier league

Manchester City deklasirao Burnley, Mahrez zabio hat-trick

28. studenog 2020. - 18:08

Nogometaši Machester Cityja u susretu su 10. kola engleskog prvenstva na svom stadionu deklasirali Burnley sa 5-0 (3-0).

Trostruki strijelac za City bio je Mahrez (6, 22, 69), a po jedan gol dodali su Mendy (41) i Ferran Torres (66).

Ovom pobjedom City je stigao na osmo mjesto sa 15 bodova, koliko ima i sedma Aston Villa, dok mu vodeći Liverpool, koji je ranije u subotu odigrao 1-1 na gostovanju kod Brighton and Hove Albiona, bježi šest bodova.

Burnley je ostao 17. s pet bodova, jednim više od 18. Fulhama koji se nalazi u zoni ispadanja.

U prvoj utakmici dana prvak Liverpool ispustio je pobjedu u Brightonu u sudačkoj nadoknadi. Liverpool je poveo u 60. minuti pogotkom Dioga Jote, a u trećoj minuti sučevog dodatka izjednačio je Pascal Gross iz kaznenog udarca dosuđenog na intervenciju V...

23. travanj 2024 16:04