Madridski Atletico promarširao Moskvom: Ćorluka 'imao prste' kod oba primljena pogotka Lokomotiva

2. listopada 2019. - 01:30

U skupini D madridski Atletico je s 2-0 slavio na gostovanju kod moskovskog Lokomotiva. Kapetan ruske momčadi Vedran Ćorluka i njegovi suigrači nisu uspjeli zaustaviti momčad Diega Simeonea na putu prema prvoj pobjedi u novoj sezoni Lige prvaka, a bivši hrvatski reprezentativac imao je 'prste' kod oba gola gostiju.

U 48. minuti nije uspio ispratiti trk mladog Portugalca Joao Felixa, koji je iz drugog pokušaja uspio svladati vratara Lokomotiva Guilhermea. Deset minuta poslije Ćorluka je pokušao namjestiti zaleđe, što je Diego Costa izbjegao, a onda asistirao ganskom veznjaku Thomasu za 2-0.

Juventus je s uvjerljivih 3-0 svladao Bayer Leverskusen golovima Higuaina (17), Bernardeschija (62) i Cristiana Ronalda (89).

16. travanj 2024 23:20