Strani nogometpeta uzastopna

Luka Modrić pružio dobru partiju u pobjedi Reala nad Osasunom

9. veljače 2020. - 18:47

Nogometaši Real Madrida brzo su zaboravili ispadanje iz Kupa Kralja svladavši u 23. kolu španjolskog prvenstva u gostima Osasunu s 4-1.

Osasuna je povela u 14. minuti preko Unaija Garcie, a izjednačio je Isco u 33. minuti. Ramos je u 38. minuti postigao gol za preokret, a pobjedu je potvrdio Vasquez šest minuta prije kraja, nakon akcije koju je započeo Luka Modrić. U 92. minuti za 4-1 zabio je Luka Jović za petu uzastopnu pobjedu u Primeri.

Hrvatski kapetan je odigrao cijelu utakmicu za Real, koji opet ima šest bodova više od drugoplasirane Barcelone.

Ranije je u baskijskom derbiju Real Sociedad na svom stadionu pobijedio Athletic Bilbao s 2-1. Portu (65) i Isak (83) bili su strijelci za domaćine, a  Inaki Williams (71) za goste.

20. travanj 2024 00:59