Strani nogometeuro nogomet

Ludi preokret Zenita, zabili četiri gola u produžecima, Sevilla bez milosti natrpala Žalgiris

17. kolovoza 2018. - 01:33
111zen

Nogometaši Zenita nadoknadili su četiri gola zaostatka iz prve utakmice trećeg pretkola Europske lige pobijedivši nakon produžetaka Dinamo iz Minska 8-1. Uvjerljiva je bila i Sevilla koja je na gostovanju pobijedila Žalgiris 5-0.

Zenit je u prvom susretu u Minsku neočekivano izgubio 0-4, no u uzvratu je nakon 90 minuta igre slavio istim rezultatom izborivši produžetak. Rusi su od 72. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Paredes koji je u 22. minuti zabio vodeći gol na utakmici. Na 2-0 je povisio Noboa u 66. minuti, a potom je Dzjuba u 75. i 79. minuti zabio još dva gola.

Kada je Yahaya u 99. minuti smanjio na 4-1 činilo se kako će bjeloruski sastav prirediti senzaciju. No, Zenit je u preostalih 20 minuta zabio čak četiri gola i izborio prolaz. Strijelci su bi...

19. travanj 2024 12:57