Strani nogometeuropska liga

Lovro Majer odigrao odličnu utakmicu, ali je Rennes prosuo bodove, bivši igrač Hajduka zabio za pobjedu AEK-a

15. rujna 2022. - 23:19

U susretu 2. kola B skupine Europske lige Rennes i Fenerbahče su odigrali 2-2, a drugi gol za francuski sastav postigao je hrvatski reprezentativac Lovro Majer.

Sve najvažnije dogodilo se u drugom poluvremenu. Rennes je imao 2-0, no turski sastav je u uspio izboriti remi.

Rennes je poveo u 52. minuti golom Martina Terriera koji je samo dvije minute kasnije asistirao Majeru za 2-0. Fener je smanjio u 60. minuti preko Irfana Kahvecija, a u 84. minuti domaćin je ostao s igračem manje nakon što je isključen Hamari Traore. Turci su u drugoj minuti nadoknade uspjeli izjednačiti golom s bijele točke, a precizan je bio Enner Valencia. Majer je igrao do 78. minute.

U drugom susretu AEK Larnaca je na gostovanju pobijedila kijevski Dynamo sa 1-0, a gol odluke zabio je bivši krilni igrač Ha...

23. travanj 2024 13:06