Strani nogometdva laka komada

Londonski klubovi u prodoru prema vrhu: Chelsea i West Ham istim rezultatom stigli do pobjede i novih bodova

8. ožujka 2021. - 23:25

Nogometaši Chelsea i West Hama ostvarili su u susretima 27. kola engleskog prvenstva važne pobjede u borbi za plasman u Ligu prvaka.

Chelsea je na stadionu Stamford Bridge pobijedio Everton sa 2-0, dok je West Ham identičnim rezultatom porazio Leeds United.

"Bluesi" su ovom pobjedom produžili niz bez poraza na 10 utakmica zadržavši četvrto mjesto, no West Ham ima samo dva boda manje.

Momčad njemačkog stratega Thomasa Tuchela povela je u 32. minuti nakon autogola Bena Godfreyja, a konačni rezultat postavio je u 65. minuti Brazilac s talijanskom putovnicom Jorginho nakon udarca s bijele točke.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić igrao je za domaćine do 80. minute.

West Ham je identičnim rezultatom slavio protiv Leeds Uniteda, a golove su zabili Jesse Lingard (21) i Craig...

23. travanj 2024 12:28