Strani nogometpremier league

Liverpool slavio na gostovanju pogotkom vratara Alissona u petoj minuti sudačke nadoknade

16. svibnja 2021. - 20:10

Pogotkom vratara Alissona Beckera u petoj minuti sudačke nadoknade Liverpool je na gostovanju pobijedio WBA sa 2-1 ostvarivši važnu pobjedu u borbi za plasman u Ligu prvaka.

Liverpool dva kola prije kraja ima bod manje od Chelsea na četvrtom mjestu, dok trećeplasirani Leicester City ima tri boda više.

Brazilac je tako postao prvi vratar u povijesti "Redsa" koji je postigao pogodak u službenom susretu.

WBA, koji je siguran putnik u niži rang natjecanja, poveo je u 15. minuti golom Hala Robson-Kanu, a izjednačio je Mohamed Salah u 33. minuti.

Liverpool je u nastavku susreta jurio po drugi gol, no domaćin je sve do posljednjih sekundi držao remi. No, u petoj minuti nadoknade Alisson je nakon ubačaja iz kornera zabio za pobjedu gostiju.

Zanimljiv je podatak kako je Liverpool zabio...

20. travanj 2024 02:43