Liverpool slavio kod Crystal Palacea i smanjio zaostatak za Manchester Cityjem, ali je razlika još uvije velika

23. siječnja 2022. - 19:10

Liverpool je u nedjelju u utakmici 23. kola u gostima slavio protiv Crystal Palacea sa 3-1 čime je smanjio zaostatak za vodećim Manchester Cityjem.

Liverpool je rano došao u vodstvo kod Crystal Palacea, u osmoj minuti je gol zabio Van Dijk, a u 32. na 2-0 povećao Oxlade-Chamberlain. Domaća momčad smanjuje na 2-1 pogotkom Edouarda u 55. minuti. No, za konačnih 3-1 u 89. minuti s bijele točke zabija Fabinho.

Arsenal je pak odigrao 0-0 kod kuće sa zadnjom momčadi na ljestvici Burnleyem.

Leicester City i  Brighton su odigrali 1-1. Poveo je Leicester u 46. minuti, a strijelac je bio Daka. Brighton do izjednačenja i boda u gostima dolazi u 82. minuti zahvaljujući Welbecku.

Liverpool je na ljestvici drugi sa 48  bodova, devet manje od vodećeg Manchester Cityja. Arsenal je šesti sa ...

24. travanj 2024 19:30