Strani nogometmartialov hat-trick

Liverpool potopio Crystal Palace, još samo dva boda mu nedostaje do proslave titule, prve nakon 30 godina

24. lipnja 2020. - 23:52

Nogometaši Liverpoola u srijedu su na Anfieldu u 31. kolu Premier lige pobijedili Crystal Palace sa 4-0, pa sada "redsima" trebaju još dva boda da bi osigurali naslov prvaka Engleske, prvi nakon 30 godina. Također, Liverpool bi mogao slaviti već i sutra ako Manchester City ne uspije u gostima svladati Chelsea.

Mrežu gostiju načeo je Trent Alexander-Arnold u 23. minuti iz slobodnog udarca, a na 2-0 povisio je Mohamed Salah (44), kojeg je lijepo usposlio Fabinho.

U 55. minuti Fabinho se upisao u strijelce snažnim udarcem sa 25 metara. Uvjerljivu pobjedu domaćina potvrdio je Sadio Mané u 69. minuti nakon uspješno izvedenog kontranapada i asistencije Salaha. Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola.

Manchester United je pred praznim tribinama Old Traff...

19. travanj 2024 21:27