Strani nogometpremier league

Liverpool ponovno kiksao, Graham Potter stigao do prve pobjede na klupi Chelseaja u posljednjim minutama

1. listopada 2022. - 18:22

S lošim igrama u novoj sezoni nastavljaju nogometaši Liverpoola koji su na domaćem terenu, u susretu 9. kola Premier lige, odigrali tek 3-3 protiv Brightona.

Liverpool je dotukao belgijski igrač Leandro Trossard koji je postigao hat-trick, a u 83. minuti posljednji gol za konačnih 3-3. Trossard je šokirao Anfield jer je zabio dva gola za 2-0 gostiju, a potom je Liverpool sve okrenuo uz dva gola Roberta Firmina i autogol Webstera. No, tri boda domaći igrači do kraja nisu uspjeli zadržati.

Liverpoolu je ovo bio već četvrti ligaški remi u sezoni. Uz to je upisao jedan poraz i ima tek dvije pobjede.

Neuvjerljiv je i Chelsea, ali je ipak pobijedio u gostima kod Crystal Palacea 2-1. Domaćina je srušio njihov igrač, Conor Gallagher, koji je ovog ljeta došao u Chelsea iz Palacea. U 90....

18. travanj 2024 12:37