Strani nogometzavršni čin

Liverpool golijadom protiv Chlesea proslavio dodjelu pehara: Manchester United remijem do treće pozicije, a West Ham do opstanka

22. srpnja 2020. - 23:26

Nogometaši Liverpoola proslavili su osvajanje naslova prvaka Engleske pobijedivši na svom Anfieldu Chelsea sa 5-3 (3-1) u zadnjoj utakmici 37. kola Premier lige.

Kloppova momčad je u 55. minuti vodila sa 4-1, ali se Chelsea vratio na samo gol zaostatka, ali nije imao snage za potpuni preokret.

Pogocima Keite (23), Alexander-Arnolda (38) i Wijnalduma (43) Liverpool je poveo 3-0, a u završnici prvog poluvremena je Giroud (45+3) smanjio zaostatak gostiju. Firmino je u 55. minuti povisio na 4-1, da bi Chelsea odgovorio pogocima Abrahama (61) i Pulisica (73) i smanjio na samo gol zaostatka.

Konačnih 5-3 postavio je Oxlade-Chamberlain u 84. minuti.

U prije odigranoj utakmici nogometaši Manchester Uniteda i West Hama odigrali su 1-1 (0-1), čime je domaća momčad zasjela na treće mjesto, a We...

19. travanj 2024 11:32