Livaja nastavlja s odličnim igrama, u gostujućoj pobjedi AEK-a zabio je i asistirao

14. lipnja 2020. - 21:20

Hrvatski napadač Marko Livaja nastavlja s odličnim igrama u nastavku grčkog prvenstva. U gostujućoj pobjedi AEK-a 2-0 protiv OFI Krete u susretu 2. kola Lige za prvaka, Livaja je postigao pogodak i upisao asistenciju.

Bio je to njegov drugi susret u nizu u kojem se upisao među strijelce nakon nastavka sezone. U prošlom kolu zabio je za 1-1 u derbiju protiv Panathinaikosa.

Hrvatski napadač je suparničku obranu slomio u 42. minuti postigavši svoj osmi pogodak ove sezone, a potom je u 65. minuti asistirao Danieleu Verderu za 2-0 i potvrdu pobjede.

Livaja je na terenu proveo 86. minuta kada ga je zamijenio Svarnas.

AEK se ovom pobjedom probio na drugo mjestu grčkog prvenstva sa 55 bodova, 14 manje od vodećeg Olympiakosa. Na trećem mjestu je PAOK sa 53 boda.

20. travanj 2024 12:22