Lille propustio priliku: Marseille je u prvenstvo krenuo s dvije gostujuće pobjede, a onda je u dva domaća susreta uzeo tek jedan bod

20. rujna 2020. - 23:57

U posljednjem susretu četvrtog kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille i Lille su odigrali 1-1. Gosti su poveli u 47. minuti preko Luiza Arauja, a izjednačio je Valere Germain u 85. minuti. Duje Ćaleta-Car je odigrao cijeli susret za OM, dok je Domagoj Bradarić kod Lillea igrao do 65. minute.

Zanimljivo, Marseille je ušao u sezonu s dvije gostujuće pobjede, pri čemu je na Parku prinčeva porazio i prvaka PSG (1-0), no u iduća dva domaća nastupa osvojio je tek jedan bod. Večeras protiv Lillea, dok je u prošlom kolu na Velodromeu izgubio od St Etiennea.

Nakon tri uzastopne pobjede bez primljenog gola, St Ettiene je odigrao 2-2 na gostovanju kod Nantesa. Gosti su vodili 2-0 i činilo se kako će i do četvrte pobjede, no Nantes je u posljednjih 20 minuta uspio...

19. travanj 2024 06:28