Strani nogometbundesliga

Lewandowski zabio četiri gola Herthi, a pobjednički u drugoj minuti nadoknade iz kaznenog udarca

4. listopada 2020. - 20:37

Nogometaši Bayerna pobijedili su na Allianz Areni berlinsku Herthu sa 4-3 (1-0), a sva četiri pogotka za europske prvake postigao je najbolji nogometaš Lige prvaka u prošloj sezoni Poljak Robert Lewandowski.

Prvi od svoja četiri pogotka Lewandowski je postigao u 40. minuti, a u 51. minuti je Poljak udvostručio prednost domaćina. No, to nije obeshrabrilo gostujuću momčad koja je u sljedećih 20 minuta izjednačila. U 60. minuti Cordoba je smanjio zaostatak Herthe, a u 71. minuti Cunha je na asistenciju Piateka po drugi put svladao Manuela Neuera.

U 85. minuti je veza Mueller - Lewandowski ponovno donijela prednost Bavarcima, da bi samo tri minute poslije 20-godišnji Herthin napadač Jessic Ngankam izjednačio na 3-3.

Pobjedu Bayernu u drugoj minuti sučevog dodatka donio je Lewna...

16. travanj 2024 13:55