Strani nogometbundesliga

Leipzig uvjerljivo pobijedio Kramarićev Hoffenheim, Freiburg slavio na gostovanju kod Eintrachta

10. travnja 2022. - 21:58

U posljednjem susretu 29. kola Bundeslige nogometaši Leipziga su bili uvjerljivi na domaćem travnjaku te su s 3-0 nadjačali Hoffenheim.

Ono najuzbudljivije dogodilo se u prvih 45 minuta kada je Leipzig postigao sva tri pogotka. Prvi klupski strijelac Nkunku je zabio već u petoj minuti za 1-0, a potom su gostujuću mrežu pogađali Halstenberg u 20. i Szoboszlai u 44. minuti.

Leipzig je i dalje četvrti na ljestvici, ali je došao samo na bod zaostatka od trećeg Bayera, dok je Hoffenheim na šestom mjestu. Hrvatski nogometaš Joško Gvardiol odigrao je cijelu utakmicu za Leipzig, kao i Andrej Kramarić za goste.

Ranije su nogometaši Freiburga pobijedili u Frankfurtu Eintracht s 2-1 čime su prekinuli mini niz od dvije utakmice bez ligaške pobjede. Iza Freiburga su bili neočekivani remi ...

25. travanj 2024 12:29