Lazio izbio na čelo tablice, slavili su protiv Bologne kojoj su poništena dva gola nakon asistencije VAR-a

29. veljače 2020. - 17:19

Nogometaši Lazija preuzeli su vodstvo na ljestvici talijanskog prvenstva nakon što su u susretu 26. kola pobijedili Bolognu sa 2-0. Rimljani sada vode na ljestvici sa 62 boda, dva više od Juventusa na drugom mjestu, dok je treći Inter sa 54 boda. No, Juve i Inter imaju po utakmicu manje.

"Nebesko-plavi" su sav posao obavili u prvom dijelu postigavši oba gola. Luis Alberto je u 18. minuti zabio za 1-0, a samo tri minute kasnije Joaquin Correa je zabio za 2-0.

Zanimljivo, Bologna je tijekom susreta zabila dva gola, no oba su poništena zbog zaleđa nakon 'asistencije' VAR-a.

Lazio je ovom pobjedom produžio niz bez poraza na čak 21 utakmicu. Posljednji poraz Lazio je doživio 25. rujna prošle godine od Intera (0-1), a nakon toga je spojio 17 pobjeda i četiri neodlučena ishoda.