Strani nogometbundesliga

Kramarić strijelac u domaćoj pobjedi Hoffenheima, pobjeda Bayerna u gostima

1. veljače 2020. - 18:42

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je strijelac za Hoffenheim u 2-1 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Bayera iz Leverkusena u 20. kolu njemačkog prvenstva.

Kramarić je u 23. minuti odlično pratio akciju svog sastava te pravovremeno utrčao u peterac i neometan s dva metra zakucao loptu u mrežu nakon ubacivanja Kaderabeka s desnog boka čime je poravnao rezultat na 1-1. Prethodno je Diaby u 11. minuti doveo Bayer u vodstvo, da bi u nastavku utakmice Skov u 65. minuti pogodio za konačnih 2-1.

Kramariću je ovo bio šesti pogodak u prvenstvu ove sezone, a igrao je svih 90 minuta za Hoffenheim koji je sada sedmi na ljestvici sa 33 boda, jednim manje od petog Bayera.

Ivan Perišić igrao je sve do 90. minute za Bayern iz Muenchena koji je kao gost sa 3-1 (3-1) svlada...

19. travanj 2024 01:41