Kovačev Monaco poražen na gostovanju, bivši veznjak Hajduka zabio za Bordeaux

4. listopada 2020. - 17:07

U susretu šestog kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, kojeg vodi Niko Kovač, je poražen na gostovanju kod Bresta sa 0-1 upisavši drugi poraz sezone. Pogodak odluke zabio je Romain Faivre u osmoj minuti.

Monaco je imao 72 posto posjeda lopte, 19 udarca prema vratima suparničkog gola, te osam kornera, ali nije uspio slomiti domaću obranu.

Bordeaux je uvjerljivo pobijedio Dijon sa 3-0 uz još jednu odličnu predstavu Tome Bašića.

Bivši veznjak Hajduka zabio je treći pogoddak za Bordeaux u 89. minuti, što je bio njegov drugi gol ove sezone. Strijelci za domaćine bili su i Remi Oudin (11) i Samuel Kalu (29).

Identičnim rezultatom je Lille na gostovanju pobijedio Strasbourg. mehmet Celik (21), Renato Sanches (54) i Burak Yilmaz (68) zabili su za goste u čijim je redovima Doma...

19. travanj 2024 12:44