Strani nogometruska liga

Klasa za sebe i cijelu ligu: Nikola Vlašić asistencijom povukao CSKA prema pobjedi kod Rostova

15. kolovoza 2021. - 10:00

Hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić bio je asistent za prvi pogodak moskovskog CSKA u 3-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Rostova u susretu 4. kola ruskog prvenstva.

Vlašićev ubačaj iz kuta u 8. minuti u mrežu domaćih poslao je slovenski igrač Jaka Bijol.

Vlašić je igrao za CSKA do 68. minute, dok je Kristijan Bistrović ostao na klupi "armejaca" koji su sada sedmi na ljestvici sa šest bodova, dok je Rostov 14. s jednim bodom.

Nikola Moro odigrao je prvo poluvrijeme za moskovski Dinamo koji je na gostovanju kod Ahmata u Groznom izgubio sa 1-2 (0-2). Treći Dinamo tako je ostao na devet bodova, kliko imaju i vodeći Zenit te Rubin koji će svoje susrete 4. kola igrati u nedjelju, dok je Ahmat osmi sa šest bodova.

18. travanj 2024 21:25