Strani nogomettop izdanje

Kakvi dani za obitelj Vlašić, ujak Niksi zabio gol i asistirao dan nakon što je Blanka rodila sina

Piše Frane Vulas
9. studenog 2022. - 23:33

Kakvi dani za obitelj Vlašić! Samo dan nakon što je njegova sestra Blanka rodila sinčića Monda, i to baš na svoj rođendan, hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Vlašić zabio je pogodak i asistirao u 2:0 prvenstvenoj pobjedi Torina nad Sampdorijom.

Vlašić je prvo u 29. minuti asistirao Nemanji Radonjiću za vodstvo sastava trenera Ivana Jurića, a onda je u 59. minuti postavio konačan rezultat nakon što je efektno zabio iz okreta.

Odigrao je hrvatski reprezentativac gotovo cijeli susret, u drugoj minuti sudačke nadoknade Vlašića je zamijenio Emirhan Ilkhan.

Vlašić ove sezone jako dobro igra u Torinu gdje je na posudbi iz londonskog West Hama, dosad je u Serie A zabio četiri pogotka uz dvije asistencije.

Ovo mu je bio prvi pogodak nakon dva mjeseca. Bivši igrač Hajduka ...

24. travanj 2024 23:40