Juventus u završnici slomio Jurićev Torino: čvrsta i tvrda utakmica bez previše prilika, pogodak odluke zabio je Locatelli

2. listopada 2021. - 20:24

U jednom od najvećih talijanskih nogometnih gradskih derbija Juventus je kao gost pobijedio Torino, kojeg vodi Ivan Jurić, sa 1-0. Bila je to čvrsta i tvrda utakmica bez previše prilika, a pogodak odluke zabio je Manuel Locatelli u 86. minuti.

"Stara dama" je ovom utakmicom produžila niz bez poraza u torinskom derbiju na 15 utakmica pri čemu je upisala 12 pobjeda i tri remija. Posljednji put Torino je dobio najvećeg suparnika prije šest godina.

Juventus je bolje otvorio utakmicu, već u petoj minuti imao je lijepu priliku, no Weston McKennie je pucao visoko iznad gola. Međutim, to je bilo praktički sve u prvom dijelu od Juventusa koji u prvih 45 minuta nije uputio niti jedan udarac u okvir suparničkog gola.

Torino je uzvratio u 22. minuti, no Saša Lukić nije bio precizan. U ...

19. travanj 2024 16:59