Strani nogometnogometna europa

Jurić poražen od Milana, Rebić, Mandžo i Kalinić ozlijeđeni, luda utakmica u Firenzi

Piše T.B.
7. ožujka 2021. - 18:01

U talijanskoj Serie A Milan je pobjedom 2:0 kod Verone Ivana Jurića zadržao izglede za naslov prvaka, približili su se na tri boda gradskom rivalu Interu koji večeras dočekuje Atalantu.

'Rossonere' je u vodstvo u 27. minuti doveo Krunić, a pobjedu je u 50. minuti potvrdio Dalot. Na utakmici u Veroni nije nastupio nitko od hrvatskih nogometaša, u Milanovim redovima Rebić je ozlijedio kuk, Mandžukić je otrpije ozlijeđen, kao i Kalinić kod Verone, dok je rezervni vratar Pandur uobičajeno bio na klupi.

Jako uzbudljivu utakmicu u Firenci su odigrale Fiorentina i Parma, završilo je s neodlučenih 3:3. Domaćini su dva puta vodili s 1:0 i 2:1, koliko je bio rezultat na poluvremenu, no u nastavku je Parma preokrenula, u 90. minuti za 2:3 je zabio Mihaila.