Ivan Perišić strijelac u pobjedi Intera nad Napolijem

21. studenog 2021. - 21:49

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac drugog pogotka u pobjedi njegovog Intera 3-2 (2-1) nad Napolijem na San Siru u derbiju 13. kola talijanske Serie A.

Napoli je doživio prvi poraz u sezoni, a momčad Maurizija Sarrija je u ovom dvoboju primila gotovo isti broj pogodaka (3) kao u dosadašnjih 12 kola (4).

Za Napoli je dvoboj na San Siru dobro počeo, jer je u 17. minuti Poljak Piotr Zielinski doveo goste u vodstvo. No, već u 25. minuti je domaća momčad izjednačila, kad je Hakan Calhanoglu realizirao kazneni udarac. Isti igrač je u 44. minuti ubacio s lijeve strane, a na prvoj vratnici sjajno je reagirao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić i glavom proslijedio loptu prema mreži. Gostujući vratar Ospina uspio je loptu odbiti, ali tek nakon što je ona cijelim obujmom p...

19. travanj 2024 19:09