Strani nogometmajstorski

Ivan Jurić očitao lekciju Juventusovim zvijezdama: otkinuo im bodove u utrci za prvaka, možda baš one koje bi im mogle na kraju i faliti

27. veljače 2021. - 23:27

U susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, odigrala je 1-1 (0-0) protiv prvaka Juventusa.

Gosti iz Torina su poveli golom Cristiana Ronalda u 49. minuti nakon odlične asistencije Chiese, a poravnao je Barak u 77. minuti udarcem glavom nakon ubačaja Lazovića.

Treći Juventus sada ima 46 bodova, sedam manje od vodećeg Intera, a tri manje od drugog Milana, dok je Verona deveta sa 35 bodova.

Ranije u subotu Bologna je na svom terenu svladala Lazio sa 2-0 (1-0). Gosti su prvi imali veliku priliku, no u 11. minuti je vratar domaćih Skorupski obranio kazneni udarac Immobileu, da bi u 19. minuri Mbaye doveo Bolognu u vodstvo. Pobjedu domaćih osigurao je Sansone lijepim pogotkom u 64. minuti za 2-0.