Strani nogometeuropa liga

Inter slavio na praznom San Siru, nevjerojatan potez Delija otvorio vrata Manchester Unitedu, ispali Arsenal, Ajax i Celtic

27. veljače 2020. - 23:18

Nogometni velikani Inter i Manchester United izborili su plasman u osminu finala Europske lige, međutim iznenađenje večeri priredio je Getafe izbacivši Ajax, dok je FC Kopenhagen bio bolji od Celtica.

Inter je na praznom San Siru pobijedio Ludogorec sa 2-1 potvrdivši pobjedu 2-0 iz prve utakmice.

Gosti su iznenadili Inter golom Caulyja Souze u 26. minuti, međutim svega šest minuta kasnije izjednačio je Cristiano Biraghi na asistenciju Christiana Eriksena. Inter je okrenuo rezultat u svoju korist u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada je Romelu Lukaku sretno pogodio za 2-1. Marcelo Brozović zaigrao je u drugom poluvremenu

Nakon što je u Belgiji odigrao 1-1, Manchester United je na Old Traffordu pobijedio Club Brugge sa 5-0 i sigurno prošao dalje.