Hrvatski stručnjak ostao bez pobjede: trećeligaš Entella izbacio Genou u dramatičnom raspletu

6. prosinca 2018. - 22:45
2018-11-10T195254Z_287590017_RC1571BA2BA0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-GEN-NAP.JPG

Nogometaši trećeligaša Entelle u dramatičnom su raspletu utakmice šesnaestine finala Kupa Italije slavili sa 4:3 (2:2, 3:3) te izbacili Genou koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, nakon što su izjednačujući pogodak postigli u posljednjim sekundama produžetka i dočekali trijumf u osmoj seriji raspucavanja.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 2-2. Entella je povela pogotkom Simonea Icardija (20), izjednačio je Krzystof Piatek iz kaznenog udarca (27). Icardi je ponovno goste doveo u vodstvo u 83. minuti, a Piatek je ponovno iz jedanaesterca izjednačio u 86. minuti. Poljak je još jednom bio precizan realizator najstrože kazne u 110. minuti za vodstvo Genoe 3-2. Jurićeva momčad je već bila spremna za slavlje, kad je Mađar Krisztijan Adorjan poslao loptu u mrežu, a odluku o pobjedniku o...

20. travanj 2024 03:20