Strani nogometmaestralna partija

Hrvatski kapetan nakon uvjerljive pobjede u Vigu: ‘Bili smo nevjerojatno dobri, ali smo imali i sreće‘; Ancelotti: ‘Modrić je besmrtan‘

21. kolovoza 2022. - 09:35

Hrvatski vezni nogometaš Luka Modrić zabio je u subotu navečer gol u pobjedi od 4-1 Real Madrida na gostovanju kod Celte Vigo nakon čega je rekao da je ostvarena važna pobjeda u utrci za naslovom prvaka Španjolske.

- Ovo je bila važna pobjeda na terenu gdje se obično mučimo. Danas smo, međutim, odigrali veliku utakmicu, u drugom poluvremenu bili smo nevjerojatno dobri, ali smo imali i sreće što smo osvojili ova tri bitna boda - izjavio je Modrić.

U 41. minuti je zabio gol nakon udarca s udaljenosti od 20-ak metara kojim je “Kraljevski klub” poveo 2-1. U 56. minuti je pak asistirao napadaču Vinicijusu Junioru za 3-1.

Taj doprinos prepoznala je i publika, koja mu se zahvalila pljeskom kada je u 77. minuti napuštao teren.

- To je lijepa gesta. Čini me zadovoljnim kada lj...

24. travanj 2024 21:43