Hrvatski dvojac: Mandžo odigrao petom za pamćenje, Pjaca umalo opet zabio

Piše SN
15. ožujka 2017. - 00:28
pjacaaa

Nogometaši Juventusa rutinski su odradili posao u osmini finala Lige prvaka protiv Porta. Nakon 2:0 slavlja u gostima upisali su domaću 1:0 pobjedu golom Dybale iz jedanaesterca i izborili plasman među osam najboljih momčadi Starog kontinenta.

Mario Mandžukić odigrao je za Juventus svih 90 minuta, dok je Marko Pjaca u igru ušao na poluvremenu.

Obojica hrvatskih igrača imali su nekoliko kvalitetnih prilika za postizanje gola, a izdvojili smo jednu njihovu krasnu zajedničku akciju za koju je prava šteta da nije okrunjena golom.

Nakon ubacivanja s desne strane u 60. minuti Mandžukić je krasno petom proslijedio loptu Pjaci koji si je stvorio priliku za udarac, ali nije uspio pogoditi.

Prava šteta jer bi to bio zaista lijepi gol proizašao iz suradnje hrvatskog tandema.

19. travanj 2024 14:14