Strani nogometbundesliga

Hrvati u odličnoj formi: Kramarić i Pjaca donijeli pobjede svojim klubovima

3. ožujka 2018. - 19:12

U 25. kolu Bundeslige hrvatski reprezentativci Andrej Kramarić i Marko Pjaca donijeli su pobjede svojim klubovima.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić igra u odličnoj formi, već petu utakmicu zaredom u Bundesligi upisao se u strijelce.

U subotu na gostovanju kod Augsburga Kramarić je u 30. minuti iz teške pozicije zabio glavom sa 13 metara za vodstvo Hoffenheima, a u 51. je asistirao Sergeu Gnabryju za 2-0. Kramarić je najkorisniji igrač Hoffenheima sa 8 golova i 4 asistencije.

Schalke je kod kuće dobio Herthu sa 1-0, a pobjednički gol zabio je hrvatski napadač Marko Pjaca u 37. minuti. To mu je drugi pogodak za Schalke, u koji je došao ove zime na posudbu iz Juventusa. Pjaca je iz igre izašao u 66. minuti.

20. travanj 2024 06:20